Wychowawca: mgr Dorota Czarna
1. Dziki Kacper
2. Kopciuch Bartosz
3. Kozyrska Paulina
4. Leja Bartosz
5. Leja Jakub
6. Ozimek Przemysław
7. Sierżęga Daria
8. Turza Dominik |
Rok szkolny 2019/2020
|
Wychowawca: mgr Krystyna Kłos
1. Bem Piotr 2. Ciepła
Patrycja 3. Ciepła Sylwia 4. Dziki Patryk 5. Głuszyk Patrycja
6. Górski Jakub 7. Kopciuch Klaudia 8. Kowal Amelia 9.
Krzemińska Anna 10. Kuzyk Karol 11. Ludwik Bartłomiej 12.
Maciołek Natalia 13. Mosiężna Emilia 14. Osiowy Aleksandra 15.
Parobi Natalia 16. Rebizant Dawid 17. Rogoża Aleksandra 18.
Rozmus Bartosz 19. Sigłowa Paulina 20. Wór Diana
|
Rok szkolny 2018/2019
|
Wychowawca: mgr Urszula Mazurek
1. Bielko Krzysztof 2.
Cencora Weronika 3. Górski Aleksander 4. Jabłoński Michał 5.
Kiczuła Alexandra 6. Markowicz Dawid 7. Mazurek Klaudia 8.
Pryma Nikola 9. Smoliniec Jakub 10. Smoliniec Paulina 11.
Smoliniec Przemysław 12. Stelmach Dawid
|
|
Wychowawca: mgr Bogusława Pryma
1. Brzeziak Julia
2. Cich Anna
3. Ciepła Natalia
4. Dąbrowska Julia
5. Furgała Hubert
6. Gudz Weronika
7. Janczura Angelika
8. Misztal Aleksandra
9. Pareniak Estera
10. Siryk Paweł
11. Skiba Damian
12. Starzec Katarzyna
13. Witko Kamil |
Rok szkolny 2017/2018
|
Wychowawca: mgr Dorota Czarna
1. Bem Maciej 2. Ciepły
Krzysztof 3. Duda Marcin 4. Gudz Mateusz 5. Kamiński Artur
6. Kamiński Hubert 7. Kowal Gabriela 8. Kuchciak Gabriela 9.
Ludwik Gabriela 10. Majdan Bartłomiej 11. Mosiężna Dorota 12.
Rozmus Paulina 13. Różycki Tomasz 14. Wicijowska Vittoria 15.
Witko Sebastian 16. Wójciak Magdalena 17. Wór Dariusz 18.
Zadworna Gabriela 19. Żukowicz Bartosz |
Rok szkolny 2016/2017
|
Wychowawca:
mgr Urszula Mazurek
1. Antonik Małgorzata
2. Cencora Wiktoria
3. Cich Magdalena
4. Ciepła Ewelina
5. Igras Sabrina
6. Kiełbasa Jakub
7. Krzemiński Marcin
8. Leja Beniamin
9. Maciołek Karol
10. Mroczko Wiktoria
11. Polak Łukasz
12. Skiba Justyna
13. Szpyt Izabela
14. Winiarz Maciej
15. Witko Natalia
16. Wór Wioletta
17. Zadworna Patrycja
|
Rok szkolny 2015/2016
|
Wychowawca: mgr Bogusława Pryma
1. Bielko Bernadetta
2. Bielko Michał
3. Brzyski Krzysztof
4. Cich Kamil
5. Cich Sławomir
6. Duda Paweł
7. Gieras Marcin
8. Głuszyk Paulina
9. Gudz Kamila
10. Jabłoński Przemysław
11. Kłos Aleksandra
12. Kołodziej Dominika
13. Krywko Sylwia
14. Markowicz Adrian
15. Mosiężny Paweł
16. Osiowy Katarzyna
17. Pata Klaudia
18. Piątek Justyna
19. Sierżęga Wiktoria
20. Smoliniec Justyna
21. Szczerbiwilk Bartłomiej
22. Świzdor Katarzyna
23. Witko Magdalena
24. Zadworna Anna
|
Rok szkolny 2014/2015
|
Wychowawca: mgr Stefania
Cieplicka
1. Cencora Przemysław
2. Hadam Szymon
3. Herda Aleksandra
4. Hypiak Justyna
5. Igras Mateusz
6. Jabłońska Gabriela
7. Kata Adrian
8. Kiczuła Oliwia
9. Kiełbasa Kamila
10. Kłos Piotr
11. Kołodziej Łukasz
12. Krawiec Patryk
13. Maciołek Aleksander
14. Malec Natalia
15. Nienajadło Wojciech
16. Pachołek Izabela
17. Pałczyński Mateusz
18. Rogowska Barbara
19. Siryk Natalia
20. Siteń Mariusz
21. Żyła Klaudia
22. Żyła Renata
|
Rok szkolny 2013/2014
|
Wychowawca: mgr Urszula
Mazurek
1. Babik Paweł
2. Bem Michał
3. Bielko Marcin
4. Bielko Mateusz
5. Cencora Ewa
6. Czura Małgorzata
7. Dziamara Agnieszka
8. Furgała Gabriela
9. Góral Patrycja
10. Kasprzyk Janusz
11. Kozłowski Tomasz
12. Magoła Anita
13. Marcińczyk Paulina
14. Mosiężna Katarzyna
15. Mroczko Klaudia
16. Pachołek Adam
17. Pata Karolina
18. Sosnowska Zofia
19. Sosnowski Maciej
20. Szczerbiwilk Daria
21. Zadworna Małgorzata |
Rok szkolny 2012/2013
|
Wychowawca: mgr Bogusława Pryma
1. Bem Jakub
2. Cencora Jolanta
3. Chlan Klaudia
4. Cich Adrian
5. Górecki Daniel
6. Hypiak Magda
7. Jabłońska Anna
8. Kornaga Marcin
9. Krawiec Karol
10. Krawiec Łukasz
11. Piątek Grzegorz
12. Polak Magdalena
13. Pryma Anna
14. Rozmus Patryk
|
Rok szkolny 2011/2012
|
Wychowawca: mgr Wiesław
Szczybyło
Piotr Myśliwy Jarosław Skiba Rafał Bielko Karolina Majdan Piotr Kuchciak Bartosz Duda Przemysław Babik Krzysztof Cozac Marta Czernisz Maciej Mosiężny Adrianna Cencora Joanna Pokrywka Marcin Krywko Daria Pryma
|
Rok szkolny 2010/2011
|
Wychowawca: mgr Mirosław Mazurkiewicz
1.
Cich Angelika 2.
Czarna Beata 3.
Dąbrowska Joanna 4.
Dziamara Joanna 5.
Jabłońska Marta 6.
Kamińska Anna 7.
Kot Anna 8.
Kowal Joanna 9.
Kozłowski Piotr 10.
Leja Izabela 11.
Mamczura Agata 12.
Mandelska Gabriela 13.
Mosiężna Magdalena
14.
Nieckarz Andrzej 15.
Pachołek Krzysztof 16.
Petraszko Dorota 17.
Rogowski Adam 18.
Sosnowska Elżbieta |
Rok szkolny 2009/2010
|
Wychowawca: mgr Bogusława Pryma
1.
Bielko Aleksandra 2.
Brzyska Magdalena 3.
Buczek Mateusz 4.
Cencora Aleksandra 5.
Cich Aleksandra 6.
Gieras Monika 7.
Górecka Katarzyna 8.
Igras Krystian 9.
Kamińska Marta 10.
Kata Adam 11.
Kiszka Beata 12.
Maciejko Jolanta 13.
Majdan Krzysztof 14.
Mazurek Michał 15.
Mikowska Klaudia 16.
Mroczko Patryk 17.
Piliszko Diana 18.
Rogowska Anna 19.
Sanok Aleksandra 20.
Smoliniec Karol 21.
Szczerbiwilk Kamil 22.
Ważna Anna 23.
Zadworna Agata 24.
Żukowicz Lukasz
|
Rok szkolny 2008/2009
|
Wychowawca: mgr Stefania Cieplicka
1. Andrzejewski Mateusz 2.
Bem Bartłomiej 3.
Cencora Jacek 4.
Cozac Aleksandra 5.
Drabik Kornelia 6.
Górecka Joanna 7. Jabłoński Łukasz 8.
Kamiński Wojciech 9.
Kornaga Fabian 10.
Kuchciak Damian 11.
Majdan Grzegorz 12.
Mosiężna Jolanta 13.
Pachołek Grzegorz 14.
Pałczyński Jan 15.
Piątek Rafał 16.
Piróg Wojciech 17.
Pokrywka Jan 18.
Rogowski Łukasz 19.
Różycka Aleksandra 20.
Siteń Jadwiga 21.
Stadnyk Justyna 22.
Wójtowicz Monika 23.
Zadworna Edyta |
Rok szkolny 2007/2008
|
Wychowawca: mgr Bogusława Pryma
1.
Babik Magdalena 2.
Bem Anna 3.
Brzyski Jakub 4.
Brzyski Mateusz 5.
Cich Andrzej 6.
Czarny Jarosław 7.
Dąbrowska Izabela 8.
Dyś Aleksandra 9.
Foryszewski Adam 10.
Foryszewski Tomasz 11.
Góral Joanna 12.
Hypiak Agnieszka 13.
Igras Izabela 14.
Jabłońska Katarzyna 15.
Kata Paweł 16.
Kopciuch Konrad 17.
Krywko Daniel 18.
Mroczko Arkadiusz 19.
Mysliwy Tomasz 20.
Nosek Jarosław 21.
Pachołek Ewelina 22.
Pałczyński Jakub 23.
Pareniak Eunika 24.
Polczak Dawid 25.
Pryma Paulina 26.
Różycki Przemysław 27.
Woszczak Marcin 28.
Wójtowicz Magdalena |
Rok szkolny 2006/2007
|
Wychowawca: mgr Krystyna Kłos
1.
Brogowski Dominik 2.
Brogowski Tomasz 3.
Broź Tomasz 4.
Brzyski Paweł 5.
Cozac Dorota 6.
Czernisz Agata 7.
Czura Tomasz 8.
Dąbrowski Adam 9.
Dziamara Magdalena 10.
Hadam Martyna 11.
Herda Elżbieta 12.
Jabłoński Grzegorz 13.
Kamińska Angelika 14.
Kornaga Aurelia 15.
Krawiec Sylwia 16.
Mamczura Mateusz 17.
Marzec Wojciech 18.
Misztal Marcin 19.
Mosiężna Barbara 20.
Pachołek Mirosław 21.
Pachołek Monika 22.
Petraszko Łukasz 23.
Rogowski Rafał 24.
Siteń Katarzyna 25.
Smoliniec Lidia 26.
Sudoł Ewelina 27.
Szczerbiwilk Justyna 28.
Wiśniewski Łukasz 29.
Wójtowicz Wiesława 30.
Źrałka Ewelina |
Rok szkolny 2005/2006
|
Wychowawca: mgr Wiesław Szczybyło
1.
Brzyska Joanna 2. Cich Łukasz 3.
Dopart Aneta 4.
Dyś Elżbieta 5.
Jabłońska Mariola 6.
Leja Maciej 7.
Leja Rafał 8.
Marzec Artur 9.
Mikowska Małgorzata 10.
Mosiężna Maria 11.
Pachołek Magdalena 12.
Pietrasiewicz Maciej 13.
Szczerbiwilk Krystian 14.
Żyła Daniel |
Rok szkolny 2004/2005
|